Włodzimierz "Bodar" Wajer - jest założycielem i liderem Grupy Klakson. Jest jej czołowym wokalistą, gra na gitarze akustycznej, elektrycznej i na banjo. Jest również autorem wszystkich tekstów piosenek i kompozycji muzycznych Grupy Klakson. To znakomity artysta estradowy, kompozytor muzyki oraz jej aranżer i autor tekstów piosenek nie tylko Grupy Klakson. Jest też poetą, satyrykiem i rysownikiem. To cenionym artysta, który wykonuje różne, własne programy artystyczne, które można usłyszeć podczas różnych koncertów zarówno w Polsce, jak i za granicą, a także w stacjach radiowych i telewizyjnych. Uczestnik wielu prestiżowych festiwali, programów telewizyjnych oraz innych przedsięwzięć artystycznych.

 

Andrzej Waszczuk - jest perkusistą w Grupie Klakson. Na swoim koncie ma tysiące występów muzycznych. Brzmienie jego bębnów były słyszane wielu krajach Europy między innymi we Francji, Anglii, Rosji, Niemczech czy Szwecji. W jego życiorysie artystycznym warto wspomnieć, że był również muzykiem Orkiestry Reprezentacyjnej Polskiej Marynarki Wojennej.

 

Aleksander Kabaciński - jest gitarzystą basowym w Grupie Klakson i wokalistą. Ukończył studia pedagogiczno-muzyczne i na co dzień jest nauczycielem gry na gitarze klasycznej, akustycznej, elektrycznej i basowej w ośrodkach kultury w Warszawie. To również kompozytor i muzyk sesyjny, multiinstrumentalista, który w swoim dorobku na liczne koncerty z wieloma ciekawymi zespołami. Znamy go z występów w różnych stacjach telewizyjnych.

 

Waldemar Zieliński - to jeden z najlepszych polskich muzyków gitar solowych. Współpracował z wieloma znanymi artystami. Jest czołowym gitarzystą solowym w Grupie Klakson. W swojej muzycznej karierze występował na największych festiwalach medialnych, a jego niezwykłe brzmienie gitary słuchać w wielu rozgłośniach radiowych.

 

Sławomir Ptak - w Grupie Klakson śpiewa oraz gra na harmonijce ustnej i gitarze akustycznej. Z muzyką związany jest od dziecka. W wieku 6 lat zaczął sam grać na harmonijce ustnej. Dziś jego melodii słucha wielu fanów. W dorobku artystycznym uczestniczył w różnych projektach artystycznych. Zdobył wiele ogólnopolskich nagród między innymi w klimacie poezji śpiewanej. Występował na wielu prestiżowych scenach estrady, również klubowych między innymi w znanym krakowskim klubie „Piwnica pod Baranami”.